2017 Mühendislik Tamamlama Program Kayıtları başladı.

2017 – 2018  Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programlarına Kayıt Hakkı Açıklaması.

Değerli öğrencimiz,

                Ülkemizin önde gelen üniversitelerinden biri olan Afyon Kocatepe Üniversitesinde eğitim alacak olmanız nedeniyle sizi tebrik ediyoruz.  Kayıtlarımız, 06-12 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.  İlk kayıt işlemleri ile ilgili her adımı titiz bir şekilde yerine getirirseniz yapacağınız kayıt sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Ön kayıt işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve katkı payı ve öğrenim ücretleri için lütfen aşağıdaki bilgilerinizi dikkatle okuyunuz. 

KAYIT TARİHLERİ VE GEREKLİ BELGELER

Kayıt İçin Gerekli Belgeler: (Kayıt Merkezimize Gelecek Öğrenciler İçin).

1-Mezuniyet belgesinin aslıyla beraber onaylı fotokopisi  (Lisans Diplomasının Aslı veya Geciçi Mezuniyet Belgesinin Aslı, Yeni mezunlar için mezun olduğunu belirten ve diplomasının hazır olmadığına dair ilgili üniversitesinden yazı.)

2- 4,5 cm X 6cm boyutunda 6 adet fotoğraf

3- Öğrenci katkı payı makbuzu 

4- Askerlik Tecil Belgesi

5- Transkript aslı veye onaylı belgesi

6- Ders içerikleri (onaylı veya mezun olduğu üniversite de yayımlanan ders içeriklerini belirten web sayfası linkini gösteren belge çıktısı)

  • Üniversitemizi kazanan ve kaydolmak isteyen tüm öğrenciler 06.10.2017  tarihinden itibaren yüzyüze kayıt yapacaklardır. 

ÖĞRENİM ÜCRETİ VE KATKI PAYI

Normal veya İkinci öğretim  eğitim programlarına yerleşen öğrencilerimiz öğrenim ücretlerini kayıt olduktan sonra vakıflar bankasına yatıracaktır.  Banka dekontu kayıt sırasında görevlilere teslim edilecektir. Yatırılması gereken miktarı aşağıda belirtilmiştir.

Üniversitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, öğrenim hayatınızda başarılar dileriz.

ÖĞRENİM ÜCRETİ VE KATKI PAYI MİKTARLARI

OSYM Öğrencilerin tercih kılavuzunda yayımlandığı üzere katkı payı ve ikinci öğretim ücreti ödeceğine, öğrenim ücretleri aşağıda belirtilmiş olup, yüzyüze kayıt olduktan sonra kampüs içersindeki Vakıfbank banka şubesine yatırılacaktır. 

KATKI PAYI MİKTARLARI

BAKANLAR KURULU TARAFINDAN AÇIKLANAN 2015-2016 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENİM ÜCRETLERİ

 

OKULU

 BİRİNCİ DÖNEM ÖĞRENİM ÜCRETİ

     

1

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

764,50 TL

(NÖ) 193,5 TL

2

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

(İÖ) 764,50 TL

(NÖ) 193,5 TL

     

 

Hızlı Erişim